به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج انجام شد؛

“حضور جهادگران سلامت ستاد فعالیت های جهادی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در روستای هلور علیا”

به گزارش مفدا-اسدآباد، به همت ستاد فعالیت های جهادی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد و کانون بسیج جامعه پزشکی، تیم جهادی به منظور ارائه خدمات رایگان بهداشتی درمانی به روستای هلو علیا اعزام شد.

براساس همین گزارش در این تیم اعزامی پزشک، دندانپزشک، ماما، اعضای هئیت علمی، کارشناسان پرستاری، تغذیه، دهان و دندان، صیانت از جمعیت، بیماری ها، آموزش سلامت و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد حضور داشتند.

در این اردو، خدماتی از قبیل ویزیت رایگان پزشک، خدمات دندانپزشکی(معاینات دهان و دندان توسط دندانپزشک، وارنیش فلورایدتراپی دانش آموزان و معاینات دوره ای دانش آموزان پایه چهارم)، توزیع داروی رایگان، ویزیت مامائی، مشاوره، غربالگری فشارخون و قندخون، تزریقات، آموزش بهداشت و پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، اقناع سازی واکسیناسیون و تزریق واکسن کرونا، توزیع مکمل های دارویی و توزیع پمفلت های آموزشی در زمینه فرزندآوری و پیامدهای تک فرزندی و همچنین توزیع خمیر دندان و مسواک رایگان ویژه دانش آموزان ارائه شد.

همچنین برگزاری مسابقات نقاشی و ورزشی جهت دانش آموزان روستا و اهداء جوایز به برندگان از دیگر اقدامات انجام شده در این اردو بود.

شایان ذکر است؛

تعداد ویزیت های پزشکی: ۱۵۰ نفر

خدمات مامایی و مشاوره: ۲۳ نفر

خدمات مشاوره تغذیه: ۱۵ نفر

مشاوره و آموزش بیماری کرونا: ۱۰۰نفر

واکسیناسیون کرونا: ۵ نفر

خدمات دندانپزشکی: ۳۵ نفر

#ستادفعالیتهای_جهادی

کل بازدید ها 242 , بازدید امروز 1